Είμαι στην ευχάριστη θέση να μοιραστώ ότι παρατείνεται η θητεία μου ως Πρόεδρος της Επιτροπής Ελέγχου της Loulis Food Ingredients για τα επόμενα τρία χρόνια!
Μέλη Επιτροπής Ελέγχου | Μύλοι Λούλη (loulismills.gr)
Είμαι στην ευχάριστη θέση να μοιραστώ ότι παρατείνεται η θητεία μου ως Πρόεδρος της Επιτροπής Ελέγχου της Loulis Food Ingredients για τα επόμενα τρία χρόνια!
Μέλη Επιτροπής Ελέγχου | Μύλοι Λούλη (loulismills.gr)
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.
Βιώσιμη Λογιστική, Χρηματοοικονομική & Διακυβέρνηση – Μεταπτυχιακό ESG – University of Thessaly