#oee η επανεκλογη μου αποτελει την μοναδικη ελπιδα των Εσωτερικων Ελεγκτων να τους αντιμετωπισουν σοβαρα! Τερμα τα πειραματα – ηρθε η ωρα ενας Εσωτερικος Ελεγκτης να διεκδικησει την αναγνωριση του επαγγελματος του εναντια στην κακομοιρια που κυριαρχει σε αυτο..
![](https://andreaskoutoupis.gr/wp-content/uploads/2024/07/1-240x300.jpg)
Blog Δραστηριοτήτων
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.