https://oe-e.gr/…/%CE%BC%CE%BD%CE%B7%CE%BC%CF%8C%CE%BD…/ – Συγχαρητήρια για το Μνημόνιο Συνεργασίας που με μεγάλη χαρά υπέγραψε το Ελληνικό Ινστιτούτο Εσωτερικών Ελεγκτών με το Οικονομικό Επιμελητήριο Ελλάδας. Προσωπικά το θεωρώ μεγάλη δικαίωση και βάζω στο χρονοντούλαπο της ιστορίας τις απειλές, τον εκφοβισμό, τις κατηγορίες σε γνωστούς και αγνώστους και γενικότερα το μπούλινγκ του Ινστιτούτου στο πρόσωπο μου. Χαίρομαι που οι οργανωμένες διαμαρτυρίες με κάθε τρόπο και μέσο κατά εμού, του Προέδρου και του Υπουργού Ανάπτυξης ανακλήθηκαν και τώρα έγιναν ευχαριστίες. Ελπίζω να ήταν η τελευταία φορά που στράφηκαν εναντίον μου συνάδελφοι επαγγελματίες του Ινστιτούτου αποκλείοντας με από κάθε εκπαιδευτικό σεμινάριο και εκδήλωση και να μη ξανατεθεί βέτο εναντίον μου.
![](https://andreaskoutoupis.gr/wp-content/uploads/2024/07/1-240x300.jpg)
Blog Δραστηριοτήτων
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.