#esg ολοκληρωθηκε σημερα με επιτυχια η παρουσιαση των καλων πρακτικων εταιρικης διακυβερνησης στα πλαισια της σχετικης ενοτητας του μαθηματος μου στο Πανεπιστημιο Αθηνων με τις παρουσιασεις της κ. Χριστογιαννη απο τον Ομιλο Quest και του κ Οικονομου απο τον Ομιλο ΔΕΗ υπο την επιστημονικη ευθυνη του Καθ. Ανδρεα Παπανδρεου.
![](https://andreaskoutoupis.gr/wp-content/uploads/2024/07/1-240x300.jpg)
Blog Δραστηριοτήτων
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.