Από τη χτεσινή μας συζήτηση στα πλαίσια του Money Show και την εκδήλωση που οργάνωσαν οι φίλοι μου Κρίντας και Αντύπας. Μιλάμε για την Επιχειρηματικότητα, την ανύπαρκτη ανεργία και την αεργία των νέων, τα νέα επαγγέλματα που έρχονται, αλλά και το ESG, την Εταιρική Διακυβέρνηση, το Χρηματιστήριο και την Κεφαλαιαγορά. Δώστε προσοχή στα βιντεάκια ειδικά οι νέοι.
![](https://andreaskoutoupis.gr/wp-content/uploads/2024/07/1-240x300.jpg)
Blog Δραστηριοτήτων
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.