Από την συμμετοχή μου στο 8ο Συνέδριο Διαχείρισης Κρίσεων στον Τομέα της Υγείας, 10-11 Φεβρουαρίου 2023 στο Ξενοδοχείο President στην Αθήνα όπου ανέλυσα το παρόν και το μέλλον της Διαχείρισης Κινδύνων και του Εσωτερικού Ελέγχου στις Δημόσιες Μονάδες Υγείας. Link
![](https://andreaskoutoupis.gr/wp-content/uploads/2024/07/1-240x300.jpg)
Blog Δραστηριοτήτων
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.