Καλεσμένος μας σήμερα για μια ενδιαφέρουσα συνέντευξη ,ο Andreas G. Koutoupis, ένας πολύ γνωστός επιχειρηματίας της πόλης, ένας άνθρωπος της αγοράς, δραστήριος που έχει όρεξη να προσφέρει, υποψήφιος στη Συνέλευση των Αντιπροσώπων στο Οικονομικό Επιμελητήριο Ελλάδος . #vivatvshow
![](https://andreaskoutoupis.gr/wp-content/uploads/2024/07/1-240x300.jpg)
Blog Δραστηριοτήτων
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.