Από τη σημερινή μας συνάντηση για την υπογραφή μνημονίου συνεργασίας του τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας για την εκπαίδευση του προσωπικού σε θέματα λογιστικής, χρηματοοικονομικής, ελεγκτικής και εσωτερικού ελέγχου με τον Δήμαρχο Ελασσόνας κ. Νικόλαο Γάτσα. Το τμήμα μας φιλοδοξεί να συνεργαστεί με το σύνολο των Δήμων της περιφέρειας Θεσσαλίας στα θέματα που υπάρχει ήδη εξαιρετική πρακτική και όχι θεωρητική μόνο γνώση..
![](https://andreaskoutoupis.gr/wp-content/uploads/2024/07/1-240x300.jpg)
Blog Δραστηριοτήτων
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.