20 χρονιά από την Ίδρυση του Επαγγελματικού Ταμείου του Υπουργείου Οικονομικών που σύντομα θα μετονομαστεί σε Ταμείο Υπαλλήλων Δημοσίου. Ένα Ταμείο που έχει προσφέρει τα μέγιστα στους ασθενείς με ιδιαίτερα χαμηλά κόστη. Δε θα έπρεπε να υπάρχει Δημόσιος Υπάλληλος που να μην είναι γραμμένος σε αυτό το εξαιρετικό ταμειο υγείας και συντάξεων! Τιμή μου να παρέχω ολα αυτα τα χρονιά Υπηρεσίες Εσωτερικού Ελέγχου σε ένα Ταμείο με εξαιρετική Διαφάνεια και Διακυβέρνηση.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
![](https://andreaskoutoupis.gr/wp-content/uploads/2024/07/1-240x300.jpg)
Blog Δραστηριοτήτων
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.