#earnet proud sponsor – το μεγαλύτερο συνέδριο ακαδημαικών με ειδίκευση στην Ελεγκτική Επιστήμη πραγματοποιήθηκε το τριήμερο 21-23 Σεπτεμβριου στην Θεσσαλονίκη με διοργανωτή το Aston Business School! Εξαιρετική οργάνωση και εξαιρετικά papers στην Ελεγκτική!
![](https://andreaskoutoupis.gr/wp-content/uploads/2024/07/1-240x300.jpg)
Blog Δραστηριοτήτων
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.