Eυχαριστούμε την EY για τη σημερινή της επίσκεψη και παρουσίαση στο τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικης στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας σήμερα στη Λάρισα! Στόχος του τμήματος μας η άμεση απασχόληση των άποφοιτων μας στις Big 4! Οι γνώσεις που παίρνουν στο τμήμα μας τους καθιστούν τεράστιο κεφαλαιο για αυτές τις εταιρείες και μας περήφανους δασκάλους!
Blog Δραστηριοτήτων
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.