Σήμερα είχαμε την κοπή της πίτας του Μεταπτυχιακού μας στην Βιώσιμη Λογιστική, Χρηματοοικονομική και Διακυβέρνηση – ESG ενός μεταπτυχιακού όπου και οι 50 φοιτητές μας εργάζονται σε μεγάλες ιδιωτικές επιχειρήσεις άλλα και στο δημόσιο. Με τέτοιο τρομερό επίπεδο δε μένει παρά να βελτιωνόμαστε και οι καθηγητές τόσο σε γνώσεις όσο και σε εμπειρίες! Καλή Χρονιά σε όλους και σύντομα αναμένουμε αρκετούς και στα διδακτορικά μας προγράμματα! Για την ιστορία τα φλουριά από πλευράς καθηγητών έπεσαν στον κ. Νεραντζίδη και από πλευράς φοιτητών στην κ. Παλιοβαίου.
![](https://andreaskoutoupis.gr/wp-content/uploads/2024/07/1-240x300.jpg)
Blog Δραστηριοτήτων
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.