Για δεύτερη συνεχή χρονιά ξεκινάμε το Μεταπτυχιακό μας στο ESG με ένα εκπληκτικό μίγμα επαγγελματιών και φοιτητών οι οποίοι θα διεκδικήσουν αμέσως μετά θέσεις εργασίας στο συγκεκριμένο αντικείμενο! Συνεχίζουμε δυνατά να γίνουμε το καλύτερο τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής στην Ελλάδα.
![](https://andreaskoutoupis.gr/wp-content/uploads/2024/07/1-240x300.jpg)
Blog Δραστηριοτήτων
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.
Τελετή αποφοίτησης τελευταία για το Ακαδημαϊκό Έτος ΦΥ 2023-24.